شعبه ٣٣ در غرب تهران بزرگ افتتاح شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش خبرگزاری فارس، ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در مراسم افتتاح شعبه ٣٣ تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ که با حضور شیرین‌دخت فرهادی، مشاور مدیر عامل در امور بانوان و خانواده، علی ظفرزاده، عضو هیات مدیره، رحیم اردلان، معاون مدیر عامل در امور اداری و مالی، حسین جودکی، مدیر کل اتباع، خداقلی میرزائی، مدیر کل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ، محمد جعفری، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی و علیرضا خواک، مشاور رئیس هیات مدیره و مدیر کل دفتر مدیر عامل برگزار شد، ‌گفت: با توجه به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و بهره‌گیری از حداقل امکانات موجود این شعبه در راستای سیاست‌های کلان سازمان تامین اجتماعی و ارتقای سطح ارائه خدمات به بیمه‌شدگان با تلاش شبانه‌روزی کارکنان اداره کل غرب تهران بزرگ طی مدت ٣ ماه به بهره‌برداری رسید.
مدیر کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ یکی از علل تاسیس شعبه الکترونیک را سیاستگذاری سازمان تامین اجتماعی و ارزش‌محوری مدیر عامل جهت رضایتمندی مخاطبان دانست.
حیدری اولویت‌های مهم سازمان تأمین اجتماعی طی سال‌های اخیر و ارائه خدمات متنوع بیمه‌ای مبتنی بر زیرساخت‌های فناورانه به‌روز در قالب نهضت آی. تی را یکی از اساسی‌ترین اقدامات مهم دانست و افزود: سیستم نامنویسی متمرکز بیمه‌شدگان، الکترونیکی‌سازی پرونده‌ها، پرداخت غیرحضوری لیست حق بیمه‌ها، دریافت اینترنتی لیست کارکرد ماهانه کارگاه‌ها و ده‌ها خدمت دیگر از جمله اقدامات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی می‌باشد.
وی تاکید کرد: پایلوت بسیاری از برنامه‌ها در شعبه ٢٨ که حجم گسترده‌ای از عملیات را شامل می‌شود، انجام گرفته و شعبه ٣٣ غرب تهران بزرگ از این شعبه تفکیک شده است.
وی در خصوص شعبه جدید الکترونیکی ٣٣ غرب تهران بزرگ گفت: این شعبه با ٨٠ هزار بیمه‌شده اصلی و بیش از ٥ هزار و ٢٠٠ کارگاه و ١٥ هزار نفر مستمری‌بگیر آغاز به کار نموده که بر اساس نرم ارزشیابی تیپ یک شعب تامین اجتماعی این شعبه ٢ برابر ظرفیت تعریف‌شده را دارا می‌باشد.
وی در پایان با اشاره به ایام پربرکت شعبانیه گفت: شعبه ٣٣ همزمان با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و در آستانه ماه پربرکت ضیافت الهی به بهره‌برداری رسید و امیدوارم جهت پیشبرد اهداف عالی سازمان تامین اجتماعی گام‌های بیشتری را برای توسعه سازمانی و ارتقای سطح خدمات و رضایتمندی مخاطبان همراه با آرامش برای نیروهای مولد جامعه و مستمری‌بگیران برداریم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/DX40UL

نویسنده : امیر بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396 ساعت: 1:02

فهرست وبلاگ