دوران فریب و سرکوب و دیکتاتوری تمام شده است

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش خبرگزاری فارس،‌این بیانیه که توسط روابط عمومی انجمن‌روزنامه نگاران صادر شده به شرح ذیل است:

بدنبال کاهش شدید آرای حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نظرسنجی‌ها، مسئولان دولتی برخلاف قانون، شروع به اعمال سانسور و فیلتر رسانه‌های منتقد نموده‌اند که در همین راستا صفحه اینستاگرام رسانه‌های انقلابی و مردمی از جمله خبرگزاری فارس به صورت غیرقانونی فیلتر شد.

ملت سرفراز ایران!

در آستانه حماسه مردمی بزرگی هستیم. حماسه‌ای که، فارغ از انتخاب هر فردی، پیروز واقعی آن مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

با این حال، متاسفانه؛ هستند صاحبان زر و زوری که با سلاح دروغ و تزویر، با استبداد رای، در پی خفه کردن صدای نیروهای انقلاب است. صدایی که پژواک باورها و خواست‌های محرومان و پابرهنگان و مظلومان است. صدایی که آرمان‌های انقلاب خمینی کبیر را نمایندگی می‌کند و طواغیت و نفاق داخلی امروز را نکوهش می‌نماید.

ملت رشید ایران!

دولتی که به مدت چهار سال، تمامی همت خود را وقف خشنودسازی کدخدا کرد و حل مشکل آب خوردن مردم را به توافق با کدخدا و اذناب غربی‌اش پیوند زد، دولتی که بزرگترین اختلاس تاریخ کشور را بدهی "معوقه" نامید و چشم به خجلت 6 میلیون بیکار بست و مفت‌خوران و ویژه‌خواران نجومی را "ذخیره انقلاب" نامید، دولتی که هر سال وعده گشایش اقتصادی در سال بعد را داد و قرار بود 100 روزه مشکلات را حل سازد، دولتی که ده‌ها ناسزا را نثار منتقدان نمود، دولتی که صنعت هسته‌ای و فضایی را به تعطیلی کشاند و ... حالا اقدام به مسدود نمودن کانال‌های اینستاگرامی و شبکه‌های مجازی منتسب به نیروهای انقلاب می‌کند به خیال اینکه صدای حق و حقیقت‌خواهی را می‌توان سرکوب و خاموش نمود.

گرچه از دولتی که برای کسب قدرت، به هر دروغ و تهمتی چنگ می‌زند، احترام به آزادی بیان و آزادی قلم، انتظاری نابجاست.

انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، ضمن اعلام نفرت از سرکوب عقاید و بیان و قلم، دولت "وعده و تکذیب" را از قهر الهی و خشم انقلابی مردم خبر می‌دهد و تاکید می‌کند که دوران فریب و سرکوب و دیکتاتوری در پس لبخندهای مزورانه به اتمام رسیده است.

دولت وعده و تکذیب بداند که با بستن دهان‌ها نمی‌تواند بر فساد منسوبانش سرپوش بگذارد. نمی‌تواند رکود اقتصادی نفس‌گیر و تعطیلی بیش از 17 هزار کارخانه و واحد صنعتی را پنهان کند، نمی‌تواند برجام بی‌فرجام را آفتاب تابان و فتح‌الفتوح جا بزند، نمی‌تواند رسوایی بی‌شرمی مدافعان خود در اهانت به مقدسات در نشریات زنجیره‌ای را کتمان سازد و ... .

انتهای پیام

نویسنده : امیر بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396 ساعت: 13:17

فهرست وبلاگ