دوران فریب و سرکوب و دیکتاتوری تمام شده است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

به گزارش خبرگزاری فارس،‌این بیانیه که توسط روابط عمومی انجمن‌روزنامه نگاران صادر شده به شرح ذیل است:

بدنبال کاهش شدید آرای حسن روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نظرسنجی‌ها، مسئولان دولتی برخلاف قانون، شروع به اعمال سانسور و فیلتر رسانه‌های منتقد نموده‌اند که در همین راستا صفحه اینستاگرام رسانه‌های انقلابی و مردمی از جمله خبرگزاری فارس به صورت غیرقانونی فیلتر شد.

ملت سرفراز ایران!

در آستانه حماسه مردمی بزرگی هستیم. حماسه‌ای که، فارغ از انتخاب هر فردی، پیروز واقعی آن مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

با این حال، متاسفانه؛ هستند صاحبان زر و زوری که با سلاح دروغ و تزویر، با استبداد رای، در پی خفه کردن صدای نیروهای انقلاب است. صدایی که پژواک باورها و خواست‌های محرومان و پابرهنگان و مظلومان است. صدایی که آرمان‌های انقلاب خمینی کبیر را نمایندگی می‌کند و طواغیت و نفاق داخلی امروز را نکوهش می‌نماید.

ملت رشید ایران!

دولتی که به مدت چهار سال، تمامی همت خود را وقف خشنودسازی کدخدا کرد و حل مشکل آب خوردن مردم را به توافق با کدخدا و اذناب غربی‌اش پیوند زد، دولتی که بزرگترین اختلاس تاریخ کشور را بدهی "معوقه" نامید و چشم به خجلت 6 میلیون بیکار بست و مفت‌خوران و ویژه‌خواران نجومی را "ذخیره انقلاب" نامید، دولتی که هر سال وعده گشایش اقتصادی در سال بعد را داد و قرار بود 100 روزه مشکلات را حل سازد، دولتی که ده‌ها ناسزا را نثار منتقدان نمود، دولتی که صنعت هسته‌ای و فضایی را به تعطیلی کشاند و ... حالا اقدام به مسدود نمودن کانال‌های اینستاگرامی و شبکه‌های مجازی منتسب به نیروهای انقلاب می‌کند به خیال اینکه صدای حق و حقیقت‌خواهی را می‌توان سرکوب و خاموش نمود.

گرچه از دولتی که برای کسب قدرت، به هر دروغ و تهمتی چنگ می‌زند، احترام به آزادی بیان و آزادی قلم، انتظاری نابجاست.

انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، ضمن اعلام نفرت از سرکوب عقاید و بیان و قلم، دولت "وعده و تکذیب" را از قهر الهی و خشم انقلابی مردم خبر می‌دهد و تاکید می‌کند که دوران فریب و سرکوب و دیکتاتوری در پس لبخندهای مزورانه به اتمام رسیده است.

دولت وعده و تکذیب بداند که با بستن دهان‌ها نمی‌تواند بر فساد منسوبانش سرپوش بگذارد. نمی‌تواند رکود اقتصادی نفس‌گیر و تعطیلی بیش از 17 هزار کارخانه و واحد صنعتی را پنهان کند، نمی‌تواند برجام بی‌فرجام را آفتاب تابان و فتح‌الفتوح جا بزند، نمی‌تواند رسوایی بی‌شرمی مدافعان خود در اهانت به مقدسات در نشریات زنجیره‌ای را کتمان سازد و ... .

انتهای پیام

 • مطالب مرتبط
 • کارگزاران و مسئولین باید تحت نظارت باشند/تعدد نهادهای نظارتی در قوه قضاییه/صدور هشت فقره کیفرخواست در خصوص جرایم امنیتی/ادامه بازداشت راننده اتوبوس حادثه جاجرود
 • انتصاب «رضا جزینی‌زاده» به مدیرکلی حفاظت محیط زیست استان کرمان با حفظ سمت
 • در صورت اعمال مجازات مالی،‌ اموال خاوری در ایران توقیف می‌شود/صدور کیفرخواست برای پزشک تبریزی
 • مشکلات بیرونی، آموزش و پرورش را زمین‌گیر کرده است/ «خیّرین» مدرسه کوچک نسازند
 • اکثر فضای پردیس‌ها تخریبی است/ برای حل مشکل عمرانی دانشگاه فرهنگیان 15 هزار میلیارد تومان نیاز است
 • ایران به تکنولوژی روز دنیا در حوزه درمان بیماران قلبی آگاه است
 • نویسنده : امیر بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396 ساعت: 13:17
  برچسب‌ها :

  آخرین مطالب

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :