بازدید جانشین ستاد بازسازی عتبات از پیشرفت طرح توسعه حرم مطهر علوی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش خبرنگار گروه جامعهخبرگزاری فارس، جلسه هماهنگی و بررسی روند پیشرفت صحن مطهر حضرت زهرا (س ) با حضور مسعود شوشتری جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات، عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه، خوشرو معاونت فنی و مهندسی ستاد بازسازی و مهندسین ناظر در نجف اشرف برگزار شد.

 

شوشتری در این جلسه خاطر نشان کرد: طرح توسعه حرم مطهر حضرت علی (ع) به عنوان یکی از مهم‌ترین طرح‌های این ستاد در حال انجام است و در حال حاضر حرم مطهر حضرت علی (ع) که پیش از این کوچک‌ترین حرم ائمه اطهار بوده با اجرای طرح‌ جدید توسعه به بزرگترین پروژه عمرانی - مذهبی جهان اسلام تبدیل گشته است.

 

وی تنوع و گستردگی طرح‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات را یادآور شد و تصریح کرد: بسیاری از اقداماتی که به همت این ستاد در کشور عراق صورت گرفته کم نظیر و حتی بی‌نظیر است.

جانشین ستاد عتبات عالیات کشور گفت: میزان همراهی و مشارکت هموطنان نشان می‌دهد که عشق و ارادت جهت ساخت اعتاب مقدسه ریشه در دل مردم عزیزمان دارد.

 

همچنین در این جلسه عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه در اظهاراتی ضمن تقدیر از مهندسین و کلیه عزیزانی که در این طرح عظیم خدمت می کنند گفت: پیشرفت کار بسیار خوب و شبیه معجزه است که با عنایت اهل بیت (ع ) در حال صورت گرفتن است.

 

وی با اشاره به حضور و تردد زائرین در این صحن در آینده نزدیک، رفت و آمد مردم را دارای خیر و برکت دانست و افزود: آیندگان صحن حضرت زهرا (س) را به نیکی یاد خواهند کرد و در آن زمان هست که در نگاه مردم مورد قضاوت قرار خواهیم گرفت.

 

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه پروژه صحن حضرت زهرا (س ) را عظیم و مهم بر شمرد و افزود: بی شک این مجموعه در تاریخ این دنیا خودش را  نشان خواهد داد و جز ماندگارترین بناهای تاریخ اسلام قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ 

نویسنده : امیر بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396 ساعت: 11:13

فهرست وبلاگ