آغاز ثبت‌نام پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد از سوم خرداد ماه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمدرضا رزاقی اظهار داشت: ثبت‌نام از دانش‌آموزان پایه اول متقاضی مدارس شاهد، با توجه به اولویت‌های تعیین شده توسط ستاد مرکزی شاهد از سوم خرداد ماه و از طریق سامانه سجا انجام می شود.

وی افزود: علاقه‌مندان به تحصیل در مدارس شاهد باید در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه سجا، نمون برگ‌های مربوطه را تکمیل کنند.

رزاقی تصریح کرد: زمان ثبت نام پایه اول ابتدایی از سوم خرداد، پایه هفتم از اول تیرماه و پایه دهم از هفتم تیرماه است و متقاضیان حداکثر طی 2 هفته می توانند اقدام کنند.

سرپرست اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از وجود 1350 مدرسه شاهد در سطح کشور خبرداد و خاطرنشان کرد: میزان کمک سرانه‌ای که اولیا پرداخت می‌کنند، در مقطع ابتدایی بین 38 تا 58 هزار تومان ، متوسطه دوره اول 44 تا 66 هزار تومان و در متوسطه دوم 53 تا 86 هزار تومان است.

وی ثبت‌نام اینترنتی و تغییرات در امتیازبندی اولویت‌های پذیرش را ، دو عامل تسهیل کننده ورود دانش آموزان به مدارس شاهد در سال جدید تحصیلی دانست و اضافه کرد: امید است  با استفاده از روش‌های نوین و فعال تدریس و یادگیری گروهی، در این گونه مدارس، شاهد افزایش مهارت های زندگی در دانش‌آموزان باشیم.

رزاقی گفت: متقاضیان ثبت‌نام اگر با مشکل  و یا موردی در روند ثبت‌نام مواجه شدند، می‌توانند برای رفع آن به کارشناسی‌های امور شاهد و ایثارگران در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

به گزارش فارس، پیش از این در سایت این اداره‌کل، اول خرداد ماه به عنوان آغاز ثبت‌نام پایه اول عنوان شده بود.

انتهای پیام/

نویسنده : امیر بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 1 خرداد 1396 ساعت: 19:16

فهرست وبلاگ