ارائه تخفیف غرفه‌های نمایشگاه‌ها به بانوان سرپرست خانوار/ طراحی سایت حمایت از مشاغل خانگی بانوان | بلاگ

ارائه تخفیف غرفه‌های نمایشگاه‌ها به بانوان سرپرست خانوار/ طراحی سایت حمایت از مشاغل خانگی بانوان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ثریا شارقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه حوزه بانوان مانند دیگر بخش‌های استانداری که وظیفه هماهنگی و نظارت بر کار دیگر دستگاه‌های اجرایی را بر عهده دارند، رسیدگی به امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی را عهده‌دار است، گفت: ما اگر در بخشی خلاء احساس کنیم با ورود به آن حوزه راهکار و برنامه ارائه می‌دهیم و دستگاه اجرایی نیز موظف به اجرای آن است. 

وی افزود: ما در بحث اشتغال، اطلاع‌رسانی، آموزش و تسهیل‌گیری، شناساندن بازار کار و راه‌های فروش محصولات خدماتی که باید دستگاه‌های دولتی به آنان ارائه دهند، اقدامات مناسبی انجام دادیم. 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: برای محصولات بانوان در حیطه مشاغل خانگی نمایشگاه‌هایی در کشور برگزار می‌‌شود و ما سعی خود را می‌کنیم تا در نمایشگاه‌های مختلف غرفه به آنان با تخفیف ارائه شود. 

وی اظهار داشت: ما بانوان سرپرست خانوار و گروه‌هایی که آسیب‌پذیر هستند را شناسایی کردیم و تمرکز خود برای ارائه خدمات به آ‌نان را افزایش دادیم. همچنین برای بانوانی که مشکل فروش محصولات خود را دارند سایت حامی بانو را راه‌اندازی کردیم تا محصولات این افراد به صورت اینترنتی به فروش برسند. 

شارقی در پایان بیان داشت: تعدادی از بانوان کارآفرین مشکل مشاور‌ه‌ای و هماهنگ شدن با ادارات متولی را داشتند که ما این موارد را رفع کردیم. 

انتهای پیام/

...
نویسنده : امیر بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 28 تير 1397 ساعت: 12:47