ماندگاری حداقل ۳ سال کتب درسی/ فرهنگ مواظبت از کتاب‌های درسی در مدارس تقویت شود

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، حیدر تورانی سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در گردهمای... با عنوان : ماندگاری حداقل ۳ سال کتب درسی/ فرهنگ مواظبت از کتاب‌های درسی در مدارس تقویت شود بخوانید :

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، حیدر تورانی سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌ و پرورش استان‌های کشور اظهار کرد: با توجه به‌ضرورت صرفه‌جویی و مشکلات تهیه کاغذ باید آمادگی داشته باشیم که کتاب‌ها برای سه سال یا بیشتر ماندگار باشد و مورداستفاده دانش‌آموزان قرار گیرد لذا   فرهنگ     مواظبت   از کتاب‌های     درسی     باید در مدرسه   تقویت   شود.

تورانی تصریح کرد: اغلب نهادها و دستگاه‌ها برای تدوین محتوای کتاب‌های درسی حساسیت دارند اما برای اجرای مطالب و محتوای کتب حساسیتی وجود ندارد و دستگاه‌هایی که اصرار بر گنجاندن فلان موضوعی را در کتاب‌ها دارند در ادامه پیگیر اجرای موضوع آن نیستند.

وی ادامه داد: مدیران کل برای دریافت کتاب‌های راهنما نباید به دنبال کتاب فیزیکی باشند بلکه باید آن را دیجیتالی دریافت کنند.

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اضافه کرد: اگر پول داشته باشیم اما نیروی توانا نداشته باشیم و روش‌های کارآمد نداشته باشیم خروجی ضعیفی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

قاب کوچک...
ما را در سایت قاب کوچک دنبال می کنید

نویسنده : امیر بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 12 دی 1397 ساعت: 7:56